Adnan Menderes Caddesi Prestij Caddesi Oluyor

Büyükşehir Terminallerde Tüm Tedbirleri Aldı

Ösen: “İşsizler için yeni bir destek paketi açıklanmalı”

DENİZCİLER YARIN VİRA BİSMİLLAH DİYOR

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorDeveli’de “1. Geleneksel Şükür Hayrı” Yemeği

Saruhanlı´nın Develi mahallesinde bu yıl birinci geleneksel hayır yemeği yüzlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

SARUHANLI/DEVELİ - Saruhanlı´nın Develi mahallesinde bu yıl birinci geleneksel hayır yemeği yüzlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi.

Yemeğe, Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, MHP İlçe Başkanı Baki Ulu, Ziraat Odası Başkanı Aydoğan Okur, Saruhanlı Ülkü Ocakları Başkanı Sercan avcı, Belediye Meclisi üyeleri, ve çok sayıda kişi katıldı.

Develi mahallesinde Mahalle meydanında düzenlenen hayır yemeğinde din görevlileri tarafından dualar okundu. Daha sonra davetlilere mahallenin yöresel yemeklerinden ikram edildi.

Develi Mahalle Muhtarı Hüseyin Özsavran, Dağından yağ akan ovasından bal akan bir köyde yaşamanın  ve ne kadar şanslı olduğumuzun gururunu yaşıyoruz. Bu sebepledir ki yüce rabbimize verdiği nimetlere binlerce şükürler hamdü senalar olsun. getirmek amacıyla düzenlenen dayanışma yemeğinin çok güzel bir atmosferde gerçekleştiğini belirterek, “Güzel bir etkinlik düzenledik. Hayır, yemeğimizin Üzüm hasadımızın tamamlanması ve ebediyete intikal etmiş şehitlerimizin ruhlarının hayrına yaptık. Katılan herkese ve bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Zeki Bilgin’e teşekkür ediyorum”

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi