Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorDemirci Yollarında Hummalı Çalışma

Bakımsız ve kötü görünümde olan yolları yenileyerek vatandaşları konforlu ve güvenli bir ulaşımla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesi Alaağaç-Ayvaalanı-Durhasan güzergâhında asfalt çalışması gerçekleştirdi.

SARUHANLI - Bakımsız ve kötü görünümde olan yolları yenileyerek vatandaşları konforlu ve güvenli bir ulaşımla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesi Alaağaç-Ayvaalanı-Durhasan güzergâhında asfalt çalışması gerçekleştirdi. Yapılan yol çalışması nedeniyle memnuniyetini paylaşan Durhasan Mahalle Muhtarı Şerif Akın, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Şehrin dört bir yanında yol yapım çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesi Alaağaç-Ayvaalanı-Durhasan güzergâhındaki 8 kilometrelik yolda asfalt çalışması gerçekleştirdi. Yapılan yol çalışmasıyla birlikte mahalle sakinleri konforlu ve güvenli bir ulaşıma kavuştu. Yapılan yol çalışması nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür eden Durhasan Mahalle Muhtarı Şerif Akın, “Geçen yıl yolumuzun alt yapı çalışması yapılmıştı. Bu sene asfalt çalışması da yapıldı. Allah razı olsun başkanımızdan” dedi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi