Büyükşehir Maske Desteğine Devam Ediyor

Üreticinin İhtiyacına Anında Destek Verdi

Büyükşehir'den İMO'ya Maske Desteği

Vali Deniz Başkanlığında, İlimizde Covid-19 Süreci ve Alınan Tedbirler Değerlendirildi

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorÇakmaklı’da Dere Temizlik Çalışması Yapıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Çakmaklı Mahallesinde 1 kilometrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışma ile dere yatağında meydana gelebilecek olası taşkınlara karşı önlem alındı.

SARUHANLI - MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Çakmaklı Mahallesinde 1 kilometrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışma ile dere yatağında meydana gelebilecek olası taşkınlara karşı önlem alındı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Saruhanlı ilçesine bağlı Çakmaklı Mahallesinde 1 kilometrelik dere temizlik çalışması yapıldı. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışma ile yağışlı havalarda meydana gelebilecek taşkın sıkıntılarına karşı önlem alınırken, suyun akışını engelleyecek maddeler de uzaklaştırıldı. Mahalle Muhtarı Veli Kayhan çalışmanın taşkınlara engel olması açısından önemli olduğunu dile getirerek, MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür etti.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi