Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBüyükşehir’in Saruhanlı’daki Eğitim Kurumlarına Ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Saruhanlı ilçesinde Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi ile MABEM’e ziyarette bulundu.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Saruhanlı ilçesinde Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi ile MABEM’e ziyarette bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, Saruhanlı ilçesini ziyaret ederek, MABEM ile Çocuk Kültür ve Sanat Merkezlerini gezdi. Saruhanlı’da MABEM öğretmenleriyle buluşan Büyükşehir heyeti, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileterek, yeni eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla başarı dileklerinde bulundular. İlçede Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni de ziyaret eden Başkan Danışmanı Ustamehmetoğlu ve Daire Başkanı Fırat Özcan, MABEM ve Çocuk Merkezlerine kayıtların devam ettiğini belirttiler.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi