Develi’de Tarla Sularken Traktör Yanarak Kül Oldu

Manisa BBSK, Antrenmanlara Başlıyor

Saruhanlı'da Kurutmalık Domatesler Tarlalara Serildi

DEĞERLİ ZAMANLAR PROJESİ BAŞLADI

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBüyükşehir Eğitim Neferleri İle Buluştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, MABEM’de görev yapan kurum amirleri ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, MABEM’de görev yapan kurum amirleri ve öğretmenlerle bir araya geldi. Her yıl yükselen başarı çıtasıyla MABEM’in kendileri için gurur kaynağı olduğunu ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi MABEM’de görev yapan kurum amirleri ve öğretmenlerle fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, MABEM’de görev yapan kurum amirleri ve öğretmenlerle düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Toplantıya Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan da katılım sağladı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım,  MABEM’in başarılarıyla gurur duyduklarını belirterek, “Pandemi süreci nedeniyle toplantımızı kısıtlı yapıyoruz. Bu anlamda toplantımızı ilk olarak zümre öğretmenleri, ilgili kurum yöneticilerimizle, rehberlik hocalarımızla ve daire başkanımızla birlikte yapıyoruz. MABEM kurulduğu günden beri gururla bahsettiğimiz bir birimimiz. Yüksek başarı oranının yanı sıra, bugüne kadar aksatmadan bir fiil belediye nezdinde eğitimlere devam eden nadir kurumlarından birisi” dedi.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi
sas.com