Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBu Çalışmalar Daha Güvenli Ulaşım İçin

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı’da, Nuriye-Lütfiye ile Lütfiye-Kumkuyucak Mahalleri arasında yaptığı beton yol uygulamasının ardından mevcut yolda, çizgi, CTP ve trafik levhalama çalışması da gerçekleştirdi. Yapılan çalışmayla trafik güvenliği a

SARUHANLI/NURİYE - Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı’da, Nuriye-Lütfiye ile Lütfiye-Kumkuyucak Mahalleri arasında yaptığı beton yol uygulamasının ardından mevcut yolda, çizgi, CTP ve trafik levhalama çalışması da gerçekleştirdi. Yapılan çalışmayla trafik güvenliği arttırıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde yollarda bakım çalışmalarını gerçekleştirirken, Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü ekiplerince de bir yandan trafik güvenliği için yol çizgi boyama ve CTP yol kenar dikme çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bu kapsamda daire başkanlığına bağlı ekipler, Saruhanlı’da, Nuriye-Lütfiye ile Lütfiye-Kumkuyucak Mahalleri arasında yapılan beton yol uygulamasının ardından mevcut yolda, çizgi, CTP ve trafik levhaları çalışması da gerçekleştirdi. Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, araç ve yayaların daha güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilmeleri için çalışmaların aralıksız sürdürüleceği dile getirildi.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi