Bir Efsanenin Hayatı Daha Film Oluyor ?Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu?

Dijital Sanatlar Yapımevi, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu´nun hayatını beyazperdeye aktarıyor.

MEDYA - Dijital Sanatlar Yapımevi, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu´nun hayatını beyazperdeye aktarıyor. Özer Feyzioğlu´nun yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Barış Pirhasan yazdı. ?Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu? filminde genç ve yetenekli oyuncu Hayat Van Eck, başrolde. Filmden ilk fragman yayınlandı. 

 

Dijital Sanatlar Yapımevi; halterde aşılması güç, neredeyse imkansız başarılara imza atan, ?Dünyanın En İyi Sporcusu? seçilen efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu´nun hayatını beyazperdeye taşıyor. Senaryosunu Barış Pirhasan´ın yazdığı filmin yönetmeni Özer Feyzioğlu. Naim Süleymanoğlu´na benzerliğiyle de dikkat çeken yetenekli oyuncu Hayat Van Eck ise başrolde. 

Spor kariyerine 47 Dünya Rekoru,üçfarklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. İlk Dünya Rekoru´na imza attığında 15 yaşındaydı. Türkiye´ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu da Naim Süleymanoğlu olurken ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı. 

Naim Süleymanoğlu´nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu hazırlıyor 

Film için halter ve vücut geliştirme antrenmanlarına son sürat devam eden Hayat Van Eck, geniş bir antrenör ve beslenme ekibi ile çalışırken Naim Süleymanoğlu´nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu da kendisine destek oluyor, beslenme ve antrenman programını belirliyor. 

25 Ekim 2019´da vizyona girecek ?Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu? filminden ilk fragman bugün izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Haber Kaynak : Haber Merkezi