Başkan Bilgin'den Takdir Edilecek Davranış

Başkan Bilgin'den Bulgaristan'a Maske Yardımı

Saruhanlı Belediyesi Canlı Müzik Sezonunu Açtı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan MASKİ’ye Ziyaret

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBeton Yol Mahalle Muhtarından Tam Not Aldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi ile Harmandalı Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda beton yol uygulaması gerçekleştirdi.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi ile Harmandalı Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda beton yol uygulaması gerçekleştirdi. Mevcut güzergâhta incelemede bulunan Harmandalı Mahalle Muhtarı Halit Sarıgöz, yapılan çalışma nedeniyle memnuniyetini paylaşarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

İl genelinde yol yapım çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi ile Harmandalı Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan yolda beton yol uygulaması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmanın ardından konforlu ve güvenli bir hale gelen yolda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Akhisar Muhtarlık İşleri Sorumlusu Ali Aybars Özbilgin ve Harmandalı Mahalle Muhtarı Halit Sarıgöz ile birlikte incelemede bulundu.

“Dört dörtlük bir yol oldu”

İncelemenin ardından görüşlerini paylaşan Harmandalı Mahalle Muhtarı Halit Sarıgöz,  yapılan çalışma nedeniyle memnuniyetini dile getirerek, “Mahallemizde işletmeler olması nedeniyle asfalt dayanmıyordu. Sürekli tamirat yapılıyordu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımıza bunu ilettik. Allah razı olsun, kendisi ilgilendi. Yolumuz oldu. Bizi çok büyük bir eziyetten kurtardı. Başkanımızdan, emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Şuan dört dörtlük konforlu bir yolumuz var” dedi.

Koordinatörlük Ziyaret Edildi

Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, daha sonra ise Harmandalı Mahalle Muhtarı Halit Sarıgöz’e, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına duvar saati hediye etti. Aksoy, Harmandalı Mahallesi’ndeki incelemenin ardından Akhisar Koordinatörlüğü’nde Muhtarlık İşleri Sorumlusu Ali Aybars Özbilgin’i ziyaret ederek, çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi