Başkan Bilgin'den Takdir Edilecek Davranış

Başkan Bilgin'den Bulgaristan'a Maske Yardımı

Saruhanlı Belediyesi Canlı Müzik Sezonunu Açtı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan MASKİ’ye Ziyaret

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBaşkan Yardımcıları Daşkan ve Honaz Koşukırı Mevkisindeki Çalışmaları İnceledi

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan ve Fırat Honaz Koşukırı Mevkisinde yapımı devam eden parke döşeme çalışmalarını incelemede bulundular.

SARUHANLI - Turgutlu Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan ve Fırat Honaz Koşukırı Mevkisinde yapımı devam eden parke döşeme çalışmalarını incelemede bulundular.

Geçtiğimiz günlerde Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Koşukırı Mevkisi 210, 212 ve 213 sokaklarında çalışmalarına başlanan parke taşı döşeme işlemleri aralıksız devam ediyor. Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan ve Fırat Honaz ise ekiplerin çalışmalarını gerçekleştirdiği sokaklarda incelemede bulundular. Ekiplerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Başkan Yardımcıları Ahmet Daşkan ve Fırat Honaz ekiplere işlerinde kolaylıklar diledi.

Koşukırı Mevkisindeki çalışmalar hakkında konuşan Başkan Yardımcıları Daşkan ve Honaz “Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan program dahilinde ekiplerimiz Koşukırı Mevkisi 210, 212 ve 213 sokaklarında parke taşı döşeme çalışmalarını ivedilikle yürütüyorlar. Bugün ise çalışmaların son durumu hakkında bilgi almak ve çalışmaları yakından incelemek için Koşukırı Mevkisine ziyarette bulunduk. Söz konusu bu bölgede çalışmalarımızı en kısa sürede bitireceğiz ve sokaklarımızı yeni bir görünüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandılar.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi