Başkan Ergün’den Yeni Eğitim Sezonu Mesajı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, yeni dönemin öğretmen ve idarecilerle öğrenci ve velilere hayırlar getirmesini diledi.

MANİSA - Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, yeni dönemin öğretmen ve idarecilerle öğrenci ve velilere hayırlar getirmesini diledi.

Yeni eğitim-öğretim sezonunun başlaması dolayısıyla mesaj yayınlayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, mesajında şunlara yer verdi: “Uzun bir yaz tatilinin ardından Manisa’mız genelinde 250 binin üzerinde evladımız 2019-2020 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla ders başı yapacak. Öncelikle yeni eğitim yılının öğretmen ve idarecilerimiz başta olmak üzere tüm evlatlarımıza ve velilere hayırlar getirmesini diliyorum. Sevgili öğrenciler. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Öğretmenlerinizi ve ailelerinizi en güzel şekilde dinlemeniz durumunda istediğiniz başarının kendiliğinden geleceğinden şüpheniz olmasın. Bu vesileyle yeni eğitim döneminde hepinize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Allah zihin açıklığı versin.”

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi