Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBaşkan Ergün Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, cumhuriyetin ilanının 96’ncı yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

SARUHANLI - Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, cumhuriyetin ilanının 96’ncı yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Ergün, mesajında şunlara yer verdi: “Bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96’ncı yıldönümünü kutluyor olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk, “Türk Milletinin karakterine en uygun yönetim şekli” olarak tanımladığı ve en büyük eserim dediği Cumhuriyeti, 29 Ekim 1923’de ilan ederek, Aziz Türk milletine armağan etmiştir. Cumhuriyet Bayramımızı kutlarken, büyük önderimizi, kahraman silah arkadaşlarını ve bu topraklar için canlarını seve seve feda etmiş kahraman atalarımızı unutmamalı, gelecek nesillere en güzel şekilde aktarmalıyız. Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olarak, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ile birlikte Atamızın izinden yürüyeceğimizi büyük bir kararlılıkla ifade ediyoruz. Cumhuriyetimizin 96’ncı yılı kutlu olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi