Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBaşkan Bilgin'den Teşekkür Belgesi

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Zeytindostu Derneği tarafından düzenlenen 12. Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışmasında, "Altın Seyit" markasıyla birincilik elde eden Seyitoba Muhtarı Ali Çetinkaya ve ortağı Atilla Çevikoğlu'na teşekkür belge

SARUHANLI - Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Zeytindostu Derneği tarafından düzenlenen 12. Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışmasında, "Altın Seyit" markasıyla birincilik elde eden Seyitoba Muhtarı Ali Çetinkaya ve ortağı Atilla Çevikoğlu'na teşekkür belgesi verdi.

Başkan Bilgin, CHP İlçe Başkanı Aysun Helvacıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Baysal ve Meclis Üyesi Cavit Yaralı ile birlikte Seyitoba mahallesini ziyaret etti.

Seyitoba'da, Mahalle Muhtarı Ali Çetinkaya ve Atilla Çevikoğlu'nun birlikte işlettiği Zeytinyağı üretim tesisini ziyaret eden Başkan Bilgin, bir süre önce Zeytindostu Derneği tarafından düzenlenen 12. Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışmasında, "Altın Seyit" markasıyla birincilik elde eden iki girişimciye teşekkür belgesi verdi.

Çetinkaya ve Çevikoğlu'nun önemli bir başarı elde ettiklerini, aynı zamanda Saruhanlı'nın adını ulusal düzeyde duyurduklarını ifade eden Bilgin, bu bakımdan kendilerine teşekkür etmek istediğini kaydetti.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi