Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBaşkan Bilgin’den Manisaspor’a Baklavalı Ziyaret

Saruhanlı Belediye Başkanı Sayın Zeki Bilgin, yapılan çalışma öncesi Manisaspor takımını ziyaret etti.

SARUHANLI - Saruhanlı Belediye Başkanı Sayın Zeki Bilgin, yapılan çalışma öncesi Manisaspor takımını ziyaret etti. Ziyarette takım çalışanlarına baklava ikram eden Zeki Bilgin, diğer yandan 1-1 berabere biten Arnavutköy Belediyespor karşısında verdiği galibiyet prim sözünü yerine getirerek Kulüp Başkanı Murat Yörük verdi.

Takım kaptanı Gökhan Dincer, Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgen’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, “Sizlerin burada olmanız bizler için çok önemli. Arkamızda olduğunuzu hissetmek bizleri çok mutlu etti. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.” Dedi.

Kulüp Başkanı Murat Yörük ise, Başkan Bilgin’e nazik ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirirken, “Ziyaretinizden dolayı şahsım ve kulübüm adına sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerin yanımızda olduğunuzu bilmek bize güç veriyor. Sizlerin de desteği ile Manisaspor laik olduğu yerlere gelecek.” Şeklinde konuştu.

Belesiye Başkanı Zeki Bilgin’de, Şöyle dedi; “Manisaspor Manisa’nın bir değeridir, markasıdır. Hepimizin bu değere ve markaya sahip çıkıp destek vermemiz gerekir. Bende yeşil sahalardan gelen birisiyim. Sizlerin neler çektiğini biliyorum. Ben Zeki abiniz olarak her zaman yanınızdayım. Gücümüz yettiği kadar destek olacağız.”


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi