Vali Karadeniz Başkanlığında Vali Yardımcıları ve Kaymakamlarla Toplantı Gerçekleştirildi

Alaşehir Şehidini Uğurladı

Sakarya'daki Patlamanın ateşi Alaşehir’e Düştü

Takımımıza Forvet Takviyesi

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorBAŞKAN BİLGİN DEPREM BÖLGESİNDE

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen ve CHP Saruhanlı İlçe Başkanı Hasan Levent ile birlikte 5.5 şiddetindeki depremin meydana geldiği Kumkuyucak m

SARUHANLI - Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Bekir Başevirgen ve CHP Saruhanlı İlçe Başkanı Hasan Levent ile birlikte 5.5 şiddetindeki depremin meydana geldiği Kumkuyucak mahallesine giderek incelemelerde bulundu. Hasar gören bir evi inceleyen Bilgin, daha sonra vatabdaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Başkan Bilgin burada yaptığı açıklamada 3 gün önce Büyükbelen Mahallesi'ndeki sel felaketinin ardından bugün de Kumkuyucak'ta depremle sarsıldıklarına işaret ederek, şöyle konuştu:

"Tüm Saruhanlı'ya ve Manisa'ya geçmiş olsun diliyoruz. Tek sevindiğimiz konu şu ana kadar can ve mal kaybının olmaması. Ufak tefek hasarlar var ama deprem çok şiddetliydi. Biz de hissettik, deprem esnasında belediye encümen toplantısındaydık. Müthiş derecede sallandık, vatandaşlarımızı sağduyulu olmaya davet ediyorum. Belediye olarak, devlet kurumları olarak hep birlikte sahada vatandaşlarımızın yanındayız."


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi