Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorAK Parti Saruhanlı Danışma Meclisi Toplandı

AK Parti Saruhanlı İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

SARUHANLI - AK Parti Saruhanlı İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

AK Parti Saruhanlı İlçe Danışma Meclisi, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen başkanlığında Uğur Mumcu Parkı Class Cafer’de toplandı.

İlçe Başkanı Ahmet Gökmen başkanlığında yapılan danışma meclisi toplantısına, Ak Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, İl Teşkilat Başkanı Ataman Taydaş, İlçe Teşkilat Üyeleri, ile yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

İlçe Danışma Meclis Toplantısı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Daha sonra toplantı açılış konuşmasını AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen gerçekleştirdi.

Gökmen, Barış Pınarı Harekatı’na değindi. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile askerimiz oraya gitti. Avrupa bir taraftan bağırıyor, Amerika’nın şaşkın başkanı oradan bağırıyor, çeşitli tehditlerde bulunuyor. Ama yılmayan, korkmayan bu ülkenin Cumhurbaşkanı sayesinde 4-5 gün gibi kısa sürede Barış Pınarı Harekatı’nda sonuç elde ettik. Sahada kazandık, masada da kazandık. Biz bu işi başardık” dedi.

Gökmen’in konuşmasından sonra AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal konuşma yaptı.

Akkal, konuşmasında Türkiye’nin hem sahada hem de masada kazandığını ifade ederek “Dün 15 Temmuz’da olduğu gibi bugün de ülkesini cansiperane koruyacak teşkilatlarımız var. 9 Ekim tarihinde başkomutan Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Barış pınarı Harekatı’nda şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Yine her zaman olduğu gibi destan yazdı. Daha harekâtın 9. gününde 65 yerleşim merkezi bin 360 km’lik alan terör örgütü unsurlarından temizlendi. Bu alanlar ise sivil kayıp verilmeden temizlendi. Etkisiz hale getirilen terörist sayısı 750’yi geçti. ABD ise sahada üstün başarı gösteren Türk askerinin bu operasyonu sayesinde görüşme talep etti. Biz diyoruz ki ‘İyi komutanlar sahada, iyi politikacılar masada ve boyun eğmeden bu operasyonda istediğimizi aldık.’ Şehrimizin yerel yönetimin değiştirmek amacı ile çalışmalarımıza başladık. Mahalle mahalle, sokak sokak çalışmamalar yaptık, istediğimiz sonuçları alamasak da. Sorunları yakından takip ediyor, yerel yönetimlere iletiyor ve sorunları çözmek için çalışıyoruz” dedi.

Konuşmalardan sonra başkanlık divanı oluşturuldu ve başkanlık divanı partililerin soru ve cevapları ile toplantı basına kapalı olarak devam etti.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi