Korku filmi gibi: Canavar Otu Kâbusu

Sıfır Atık Projesiyle büyük tasarruf

Altyapı İhtiyaçları Karşılanıyor

Akhisar Süleymanlı’da Saniyede 7 Litre Verime Sahip Suya Ulaşıldı

Yükleniyor

Yükleniyor

YükleniyorAhmetli Sağ Sahil Ana Kanalındaki Temizlik Çalışmaları Tamamlandı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Haziran ayı içerisinde başlayacak olan 2020 yılı sulama sezonu öncesinde tarım arazilerinin sulandığı Ahmetli Sağ Sahil Ana Kanalında Ahmetli Belediyesi’nden gelen talep doğrultusunda başladığı 2 kilometrelik temizlik çalışmasını

SARUHANLI - MASKİ Genel Müdürlüğü, Haziran ayı içerisinde başlayacak olan 2020 yılı sulama sezonu öncesinde tarım arazilerinin sulandığı Ahmetli Sağ Sahil Ana Kanalında Ahmetli Belediyesi’nden gelen talep doğrultusunda başladığı 2 kilometrelik temizlik çalışmasını tamamladı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, Haziran ayı içerisinde başlayacak olan 2020 yılı Sulama sezonu öncesinde Ahmetli ilçesine bağlı Kestelli ve Kargın Mahallelerinden geçen Ahmetli Sağ Sahil Ana Kanalında 2 kilometrelik temizlik çalışması yaptı. Ahmetli Belediyesi’nden gelen talep doğrultusunda başlatılan çalışma ivedilikle yapıldı.

Sulama sezonu öncesinde MASKİ’den destek

Yapılan çalışma ile Haziran ayı içerisinde başlayacak olan 2020 Yılı Sulama Sezonu öncesinde tarım arazilerinin sulandığı Ahmetli Sağ Sahil Ana Kanalı’nda suyun akışını engelleyecek birikmiş maddeler uzaklaştırıldı. MASKİ Genel Müdürlüğü’ne özverili çalışması nedeniyle Ahmetli Belediyesi teşekkür etti.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi