Manisa Futbol Kulübü'nde Yiğit'e dev talipler

Pompalı Tüfekle Eşini Yaralayıp, Sona İntihar Etti

Başkan Bilgin, Personeli ile Bayramlaştı

Büyükşehir Engelli Vatandaşların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor Büyükşehir’in Asfalt Ekipleri Aynı Anda 5 İlçede

SARUHANLI - Asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte yol yapım çalışmalarına hız veren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler, güvenli ve konforlu ulaşım için çalışmalarına özveriyle devam ediyor.

Asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte yol yapım çalışmalarına hız veren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler, güvenli ve konforlu ulaşım için çalışmalarına özveriyle devam ediyor. Pandemi süreci ve TÜPRAŞ’ta yaşanan tedarik sorunu nedeniyle kaybedilen zamanı telafi etmek için ekiplerin büyük özveri gösterdiğini vurgulayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, asfalt ekiplerinin aynı anda 5 ilçede çalışma yaptığını vurguladı.

İl genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmalarıyla vatandaşların ulaşım çilesine son veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte asfalt çalışmasına hız verdi. Sezona güçlü bir hazırlık yaptıklarını, ancak pandemi ve TÜPRAŞ’tan yaşanan tedarik sorunu nedeniyle zaman kaybı yaşadıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, “1 Milyon 100 bin ton malzeme ihalesini yaptık. Filomuza 40 araç takviyesinde bulunduk. 50 milyonluk bitüm kredisi hazır. Ancak pandemi ve TÜPRAŞ’taki tedarikten dolayı zaman kaybettik.  Bunu telafi etmek için de başkanımızın talimatlıya bayram, hafta sonu tanımadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Ara vermeden çalışmalara devam edeceğiz”

Asfalt ekiplerinin aynı anda 5 ilçede çalışma yürüttüğüne dikkat çeken Öztozlu, “Demirci, Selendi, Akhisar, Yunusemre ve Soma ilçemizde ekiplerimiz sahada. Allah’ın izniyle bir gün dahi ara vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Muhtarlarımızı ziyaret ettiğimiz de ilettikleri memnuniyet, Cengiz başkanımıza teşekkür etmeleri tüm yorgunluğumuzu alıyor. Allah’ın izniyle kalan 2 buçuk aylık süreçte, 17 ilçemizde ayak basmadık yer bırakmayacağız” şeklinde konuştu.


Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi