Belediye Kadın Basketbol İlk Maçına Çıkıyor

U14 Basketbol Altyapımız Kayıpsız İlerliyor

Dev Adamlarımız Bandırma Kırmızı’yı 70-65 Yendi

BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİLER

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor29 EKİM CUMHURİYET KUPASI KARATE TURNUVASI SONA ERDİ

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde İller Arası 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvası" düzenlendi.

SARUHANLI - Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde İller Arası 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvası" düzenlendi.

Turnuva Manisa'nın Turgutlu ilçesinde Yıldırım Beyazıt Spor Salonu'nda yapıldı. Turnuvaya Aydın, Antalya, Bursa, Denizli, Manisa, İzmir, İstanbul, Isparta ve Uşak illerinden yaklaşık 165 sporcu katılım sağladı. Bir hayli çekişmeli ve heyecanlı geçen müsabakalar sonunda dereceye giren iller şöyle oluştu: 

1.İzmir, 2. Denizli, 3. Manisa ve 3. Uşak oldu. Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, dereceye giren sporcuları tebrik ederek, "Böylesine önemli bir turnuvaya ev sahipliği yapmaktan dolayı mutluyuz. Adına yakışır bir turnuva oldu. Turnuvanın yapılmasında emeği olan hakemlerimize, kulüp yöneticilerimize, antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Dereceye giren sporcularımızı kutluyorum. Karatenin daha ileriye gitmesi adına üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Altyapıya önem veriyoruz. Hedefimiz ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılı sporcular yetiştirmek" dedi.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi