Zafer Kalkınma Ajansı 4. Dönem Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Mezarlık Temizlikleri Tam Gaz Devam Ediyor

Otomobilin Motoruna Sıkışan Kediyi İtfaiye Ekipleri Kurtardı

Kırkağaç'da 3.8 Büyüklüğünde Deprem

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor17 Kilometre Yürüyüp Çocuklara Oyuncak Dağıttı

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılı kutlamaları kapsamında ilçe merkezi ve mahallerde toplam 17 kilometre yürüyerek çocuklara oyuncak dağıttı.

SARUHALI - Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılı kutlamaları kapsamında ilçe merkezi ve mahallerde toplam 17 kilometre yürüyerek çocuklara oyuncak dağıttı.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan ve bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı buruk bir şekilde evlerinde kutlayan çocukların yüzünü Belediye Başkanı Zeki Bilgin güldürdü.

23 Nisan günü bando takımı eşliğinde, görevli personeliyle birlikte ilçe merkezinde 12 kilometre yürüyüş yaparak kapı kapı çocuklara oyuncak dağıtan Bilgin, aynı gün ziyaret ettiği mahallelerde yaklaşık 5 kilometre yürüyerek oyuncak dağıtıp çocukları sevindirdi.

Sokağa çıkma yasağından dolayı evlerinde bulunan vatandaşlarda balkonlara ve pencerelere çıkarak 23 Nisan coşkusuna ortak oldu.

Haber Kaynak : Saruhanlı Kardelen Gazetesi