Foto Galeri

Geçmişten Günümüze Tütün Üretimi
Tarihi Kemerli Köprü Turizme Açılacak
SARUHANLI'NIN EN GÖZDE MEYDANI YENİLENİYOR
Saruhanlı’da Pamuğa Alternatif Bezelye Üretimi Başladı
Saruhanlı’da Domates Fideleri Toprakla Buluştu, Üreticiler Sezondan Umutlu
Çınaroba'nın Çehresi Değişiyor

Saruhanlı Devlet Hastanesinde Hizmet Durduruldu

Manisa Valiliği, Saruhanlı Devlet Hastanesinde aralarında doktor, hemşire, ambulans şoförü olmak üzere çok sayıda çalışanda yapılan Covid19 testinin pozitif çıkması sonucu hastanenin poliklinik ve yataklı servislerinin geçici bir süreliğine kapatıldığın

Saruhanlı’da Balık Tutan 7 Kişiye, 46 Bin 550 Lira Ceza

Büyükbelen’de Bariyere Çarpan Motosiklet Sürücüsü Öldü

Saruhanlı'nın Büyükbelen Mahallesi yakınlarında bariyere çarpan motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.

Manisa'da bayramın ilk gününde kısıtlamayı ihlal eden 341 kişiye para cezası

Manisa'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Ramazan Bayramı'nın ilk gününde sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 341 kişiye 540 bin lira ceza kesildi.

Maske Dağıtımı Ramazan Bayramında da Devam Etti

Ramazan Bayramı'nın ilk gününde, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımız, kendilerine tanınan sokağa çıkma iznini kullandı.

Nöbetçi Birimlerimizde Bayramlaşma Töreni

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım, Ramazan Bayramı'nın birinci gününde görev başında olan Sağlık İşleri Dairesi, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi ve Zabıta Dairesi Başkanlığı nöbetçi ekiplerini ziyaret ederek, perso

Sezona Sığmayan Sevgi, Basketbol

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol A Takımımız, sezon başından beri Manisa'da basketbolu daha büyük kitlelere sevdirmek ve izleyici sayısını arttırmak için gerçekleştirdiği okul ziyaretlerini online platforma taşıdı.

Hacırahmanlı’da Dere Temizlik Çalışması Yapıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Saruhanlı ilçesine bağlı Hacırahmanlı Mahallesinde 2 kilometrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Süt ve süt ürünleri ihracatçıları Çin pazarıyla hedef büyüttü

Geçen yıl kirazla başlayan ve son olarak süt ve süt ürünleriyle Türk ürünlerine olan engellerin kalkması pazarda söz sahibi olmak isteyen Türk ihracatçılarını sevindirdi.

Bornovalı Amatöre tesis desteği geliyor

Bornova Belediyesi, bünyesinde bulunan ve verimli olarak kullanılmayan spor tesislerini amatör spor kulüpleriyle paylaşacak.

Tütün üreticisi 35 TL istiyor

Gecenin karanlığında, gündüz içenler için toplanır. Üreticilerin pek çoğunda bel fıtığı rahatsızlığı olduğunu yürüyüşünden anlarsınız. Çünkü eğilerek iki büklüm toplanır, tek tek iğnelere dizilir milyonlarca yaprak.

Aslı Yıldız Manevi Babasının Bayramını Kutladı

Kovid 19 nedeniyle bu yıl buruk kutlanan Ramazan Bayramını manevi babası Türk sinemasının sevilen simalarından İlyas Salman’dan yalnız kutlayan astroloji uzmanı Aslı Yıldız E.D organizasyon müzik firmasının gazeteleri aracılığıyla manevi babasının bayra

Büyükşehir Maske Desteğine Devam Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi koronavirüs ile mücadelesine kendi ürettiği maskelerin dağıtımı ile devam ediyor. Salgın günlerinde maske sıkıntısı çeken kurum ve kuruluşlara destek vermeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Vergi Dairesi Başkanlığı’

Üreticinin İhtiyacına Anında Destek Verdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından sulama tesislerinin bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.

Büyükşehir'den İMO'ya Maske Desteği

Koronavirüs salgınına karşı tedbir amaçlı çalışmalarına devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde maske desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda İnşaat Mühendisleri Odası Manisa Şubesi'ni ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yar

1
2
3
4
5
6
7
8

Saruhanlı'da Atlı Cirit Gösterisi ve Değnek Atma Yarışması

thumbnail_5.jpg