Foto Galeri

Saruhanlı'nın Yüksek Mallelerinde Kar ile Mücadele
Dr. İbrahim Türek Saruhanlı İlçe Halk Kütüphanesi Açıldı
Dilek Mahallesine Jandarma Karakolu Açıldı
Saruhanlı’da ‘Beyaz Altın’ Pamuktaki Verim Yüz Güldürdü
AYVALIK KIRLANGIÇ FABRİKASINDA RESTORASYON ÇALIŞMALARI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
Saruhanlı’da Gaziler Günü Kutlandı

Alaşehir'de aranan 12 kişi yakalandı

Alaşehir ilçesinde haklarında yakalama kararı bulunan 12 şüpheli operasyonla gözaltına alındı.

Manisa derbisinde Soma güldü

MİSLİ.com 3'üncü Lig'de ikinci yarıya evlerinde hazırlanan Manisaspor ve Somaspor'un oynadığı özel maçta gülen taraf Somaspor oldu.

ŞEHZADELER ÇOCUKLUĞUMUZUN LEZZETLERİNİ GELECEK NESİLLERE TAŞIYOR

Şehzadeler Belediyesi, yerli tohumla milli üretimi teşvik etmek, çocukluğumuzun lezzetlerini gelecek kuşaklara aktarmak hedefiyle ilkini geçen yıl düzenlediği Atalık Tohum Takas Günlerinin ikincisini gerçekleştirdi.

Vali Karadeniz Başkanlığında Turgutlu OSB Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurul Toplantısı Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Belediye Başkanı Çetin Akın ve heyet üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Şeremet Mahallesinde Yüz Güldüren Çalışma

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula ilçesine bağlı Şeremet Mahallesinde içme suyu şebeke hattı döşeme çalışması yapıyor. Mahalle Muhtarı Sefa Gökoğlan da yapılan hizmet nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Demirci Sabancı Öğretmenevi yenileniyor

Demirci ilçesindeki Sabancı Öğretmenevi, Sabancı Vakfının desteğiyle tadilata alındı. Yaklaşık 30 yıl önce faaliyete başlayan öğretmenevinin konaklama odaları, yemekhanesi, lokali, mutfağı yapılacak çalışmayla yenilenecek.

İş dünyasına yeni imza platformu

Elektronik ve mobil imza altyapısı ile imza süreçlerini dijitale taşıyan yeni nesil LetSign platformu, istenildiği zaman istenilen yerden imza atılmasını sağlıyor

Sodexo'nun yeni mobil uygulaması POS cihazı taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri'nin üye iş yerlerine yönelik geliştirdiği Cep POS mobil uygulaması akıllı telefonları POS cihazına dönüştürüyor

Vakıf Katılım, altın ve gümüş işlem hacminde liderliğini sürdürüyor

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, "Gayretlerimiz, 2019 senesinde olduğu gibi 2020 yılında da en fazla altın ve gümüş işlem hacmine sahip finansal kuruluş olmamızı sağladı" dedi

Teknosa'da karne ve yarıyıl tatili kampanyaları

Şirket, yarıyıl tatili döneminde öğrencileri mutlu edecek teknoloji ürünlerine özel kampanyalar düzenliyor

Kalp ve akciğerin güçlenmesi için egzersiz tavsiyesi

Medipol Mega Üniversite Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Bölümü'nden Doç. Dr. Didem Sezgin Özcan, "Özellikle aerobik egzersizler, kalbinizi güçlendirip akciğer kapasit

LetSign, elektronik ve mobil imzada en çok tercih edilen platform oldu

İmza gerektiren dokümanların, onay ve imza yetkilileri arasında otomatik olarak dolaştırılmasını sağlayan LetSign, belgelerin elektronik veya mobil imza ile imzalanmasına ve başka sistemlere aktarılmasına olanak sağlamasıyla salgı

Kırsal Kalkınma İçin Projeler Devam Ediyor

Verimli topraklara sahip Manisa'da üreticilere yönelik projeler üretmeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, zeytin, ceviz, badem ve cennet elması fidanı desteklemeleri yapacak.

Tarım Arazileri Taşkınlardan Korunuyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gölmarmara ilçesine bağlı Değnekler Mahallesinde tarım arazilerini taşkından korumak adına yürütülen dere temizlik çalışmalarını tamamladı.

MÜSİAD Manisa Yönetimi, Vali Karadeniz’i Ziyaret Etti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa İl Başkanı M. Reşit Ürper, Başkan Yardımcısı Abdurrahman Rüzgar ve yönetimi Vali Yaşar Karadeniz’i ziyaret etti.

Dr. İbrahim Türek Saruhanlı İlçe Halk Kütüphanesi Açıldı


1
2
3
4
5
6
thumbnail_ALI_8242_1600x1068.jpg